Zespół

Zespół SYSTEMU 3E tworzą najlepsi naukowcy
i inżynierowie - profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej.

Kreatywni i odważni. Poszukujący najnowocześniejszych rozwiązań po to, by spełnić marzenie o szybkiej i prostej budowie domu. Ekologicznego, energooszczędnego i ekonomicznego.

Łukasz Czapliński

Dyrektor Rozwoju Biznesu SYSTEM 3E

Magister inżynier oraz absolwent Politechniki Warszawskiej kierunku inżynierii produkcji budowlanej. Przez wiele lat zdobywał doświadczenie w branży budowlanej zajmując się wsparciem technicznym, sprzedażą i zarządzaniem grupami specjalistycznych produktów dla różnych sektorów budownictwa. Swoje umiejętności rozwijał m.in. w Saint-Gobain (marka Weber), Freyssinet i Mostostalu Warszawa. Zajmuje się współtworzeniem strategii wdrożenia Systemu 3E na rynek budowlany w Polsce i rynki zagraniczne, współpracą z kluczowymi inwestorami z branży budowlanej, jak również rozwojem biznesu.

Mirosław Kausa

Inspektor Nadzoru Technologii SYSTEM 3E

Magister inżynier budownictwa lądowego o specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie. Do tej pory swoje umiejętności rozwijał prowadząc prestiżowe projekty w branży budowlanej, takie jak budowa osiedla 19 Dzielnica czy stacji obsługi samochodów ciężarowych i autobusów SCANIA. Obecnie jest odpowiedzialny za realizację budowy domów w technologii System 3E przy zachowaniu najwyższej jakości ich wykonania. Do jego obowiązków należy optymalizowanie rozwiązań konstrukcyjno-materiałowych oraz poszerzanie oferty projektów domów, a także przeprowadzanie szkoleń w zakresie technologii budowy w Systemie 3E.

Dariusz Remiszewski

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji SYSTEM 3E

Inżynier budownictwa oraz absolwent wydziału architektury na Politechnice Białostockiej. Doświadczenie w branży budowlanej zdobywał pracując przy realizacji projektów, takich jak budowa Autoryzowanej Stacji Obsługi MAN, salonu samochodowego Volkswagena czy budynku mieszkalnego Nova Atmosfera. W firmie System 3E odpowiada za organizację logistyki budowy, skompletowanie podwykonawców niezbędnych do realizacji całego procesu inwestycyjnego oraz przygotowanie oferty sprzedażowej dla deweloperów oraz klientów indywidualnych.

dr Patryk Adam Bolimowski

Kierownik R&D i Kontroli Jakości SYSTEM 3E

Wykształcenie techniczne w zakresie chemii oraz materiałoznawstwa zdobywał w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii, gdzie w 2017 r. uzyskał tytuł doktora na Uniwersytecie w Bristolu. Swoje umiejętności doskonalił koordynując projekty badawczo-rozwojowe w zakresie materiałów konstrukcyjnych do zastosowań w przemyśle inżynieryjnym. W Systemie 3E zajmuje się dbaniem o jakość produkowanych elementów i ich doskonaleniem, zapewnieniem zgodności produktu z istniejącymi normami oraz prowadzeniem projektów badawczo-rozwojowych.

Grzegorz Balcerowicz

Kierownik Zakładu Produkcyjnego SYSTEM 3E

Absolwent Politechniki Częstochowskiej, na której ukończył kierunki inżynieria produkcji oraz zarządzanie i marketing, uzyskując tytuł magistra inżyniera. Przez lata zdobywał doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w takich firmach jak EFFECTOR S.A., YAWAL S.A. czy METAL PLAST Sp. z o.o. Od 2017 r. jest kierownikiem zakładu produkcyjnego System 3E, gdzie przede wszystkim nadzoruje jego funkcjonowanie. Jest również odpowiedzialny za przeprowadzanie prób technologicznych, nadzór nad jakością produkcji i uruchamianie nowych procesów produkcyjnych.

Dariusz Lewandowski

Prezes zarządu SYSTEM 3E

Ma na swoim koncie wiele zawodowych sukcesów. Zarządzał międzynarodowymi koncernami Red Bull oraz TATA w Polsce, jako konsultant PwC oraz Deloitte doradzał korporacjom w zakresie finansów, a także świadczył usługi doradztwa gospodarczego i wprowadzał podmioty na GPW w Warszawie. Jest Certyfikowanym Doradcą w Alternatywnym Systemie obrotu GPW. Prezes zarządów SYSTEM 3E S.A. i ARIA S.A.

Piotr Budnik

Wiceprezes zarządu SYSTEM 3E

Makler papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego oraz Certyfikowany Doradca w Alternatywnym Systemie Obrotu GPW w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczął w oddziale firmy inwestycyjnej First Republic Group w Nowym Jorku. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Uczęszczał również do Woodberry Forest School, Virginia, USA.

Katarzyna Kolmus

Prokurent SYSTEM 3E

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Jest adwokatem przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i rynku kapitałowego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia transakcji inwestycyjnych, sporządzaniu dokumentów informacyjnych, procesu pozyskania kapitału, a także tworzeniu procedur compliance. Jest Certyfikowanym Doradcą w Alternatywnym Systemie Obrotu dla rynku Newconnect i Catalyst GPW w Warszawie.

Zbuduj dom
swoich marzeń
z Systemem 3E

;

Newsletter

Chcesz być „na bieżąco” ze wszystkimi nowościami w SYSTEMIE 3E?
Dołącz do naszego newslettera.

;