Najczęściej zadawane pytania


Odpowiedź od

Dariusz Remiszewski

Budowa w SYSTEMIE 3E generuje wymierne oszczędności. Są one związane z istotnym skróceniem czasu budowy, a co za tym idzie zaangażowania ekipy budowlanej. Przykładowo, wzniesienie ścian domu typowego M2 o powierzchni 145 m2 metodą tradycyjną może trwać nawet 14 dni, w SYSTEMIE 3E tylko 1 dzień. Budowa takiego domu do stanu deweloperskiego metodą tradycyjną trwa minimum 5 miesięcy, w SYSTEMIE 3E tylko 3 miesiące (oczywiście, jeśli w międzyczasie, na placu budowy nie wydarzy się nic nieoczekiwanego). Wymierne oszczędności wynikają także z faktu, że SYSTEM 3E nie wymaga stosowania zaprawy i docieplenia. Klient nie musi zatem kupować dodatkowych materiałów budowlanych, np. cementu czy styropianu. Ponadto, SYSTEM 3E nie wymaga zatrudnienia wykwalifikowanych ekip budowlanych, trudno dostępnych na rynku. W SYSTEMIE 3E może budować każdy (po przejściu krótkiego szkolenia).

Odpowiedź od

Dariusz Remiszewski

To zależy od projektu architektonicznego. Jeśli jesteś zainteresowani budową domu w oparciu o projekt typowy, dostępny na naszej stronie internetowej, w celu ustalenia kosztów budowy zachęcamy do skorzystania z konfiguratora domów, a następnie do kontaktu z nami poprzez dostępny formularz on-line. Jeśli jesteś zainteresowany opcją budowy domu na bazie zakupionego projektu z dowolnej pracowni architektonicznej lub stworzeniem indywidualnego projektu prosimy o kontakt poprzez formularz on-line. Nasi doradcy, po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami szczegółowo wycenią koszty budowy Twojego domu.

Odpowiedź od

Łukasz Czapliński

Płatności mogą zostać rozłożone na etapy: po wykonaniu projektu architektonicznego, budowie fundamentów, ścian i wiązarów dachowych, montażu okien i drzwi oraz instalacji wewnętrznych, zakończeniu budowy i odbiorze domu. Doradcy klienta SYSTEMU 3E oferują także wsparcie w pozyskaniu finansowania w postaci kredytu bankowego.

Newsletter

Chcesz być „na bieżąco” ze wszystkimi nowościami w SYSTEMIE 3E?
Dołącz do naszego newslettera.

;